Gminna Biblioteka Publiczna w Zatorach zakupiła 19 książek dla najmłodszych czytelników. Wśród zakupionych książek są dwie serie „Mały Dyrektor” i Królik Leoś”.

Seria “Mały Dyrektor” to cykl książeczek, z których dzieci dowiadują się dużo ciekawych rzeczy, na przykład z książeczki pt. „Wydaję pieniądze” maluchy dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!

Nic tak dobrze nie pobudza wyobraźni dziecka i procesu nauki czytania jak seria „Króliczek Leoś”. Dzięki tym książeczkom, krok po kroku każde dziecko oswoi się z różnymi rzeczami tego świata. Wspaniałe, kolorowe obrazki i ciekawie napisany tekst ułatwiają dzieciom naukę w pierwszych latach życia.

Zapraszamy do korzystania z nowych zbiorów.