12 marca odbyło się trzecie spotkanie w ramach projektu „Biblioteki pełne Dobrej Energii”. Było to piękne podsumowanie naszego wspólnego cyklu spotkań z przedszkolakami.
Podczas zajęć dzieci wymyślały ekologiczne hasła, a następnie wspólnie stworzyliśmy transparenty z ważnym przesłaniem dla naszej planety. Z gotowymi hasłami ruszyliśmy na Marsz dla Ziemi – była to mała, ale bardzo ważna manifestacja ekologiczna połączona z ruchem na świeżym powietrzu.
W trakcie spaceru dzieci oglądały także tablice ekologiczne i utrwalały zasady dbania o środowisko. Mam nadzieję, że zasiane w przedszkolakach ekologiczne idee będą rosły tak pięknie jak zasadzone przez nas roślinki. 🌱
Serdecznie dziękuję Wychowawcom oraz wspaniałym przedszkolakom za współpracę, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas.
Mam nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych działań!
Działania realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu „Biblioteki pełne Dobrej Energii” prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia.
#BibliotekipełneDobrejEnergii
#FundacjaPVEDobraEnergia


